TE Connectivity

Kabelové soubory a rozvodnice pro VO

Připojovací rozvodnice pro veřejné osvětlení

Připojovací rozvodnice jsou určeny k montáži do sloupů veřejného osvětlení nebo pro venkovní montáž. Slouží pro připojení přívodních kabelů a svítidla při zajištění vysoké spolehlivosti při provozu. Rozvodnice splňují vysoký stupeň krytí (IP) a třídu ochrany II. Tím je zajištěna bezpečnost při montáži a údržbě zařízení.

Kabelové soubory NN – teplem smrštitelné

Teplem smrštitelné soubory jsou rychlejší na instalaci než konvenční systémy. Instalují se snadno tepelným smrštěním, systém tím šetří čas, eliminuje speciální zařízení a zjednodušuje práci nad hlavou a práci ve stísněných prostorách. Je možné použít různé konstrukce kabelů, přičemž každá sada obvykle pokrývá tři až čtyři kabely velikosti. Tím se snižují a minimalizují  skladové zásoby.

Kabelové soubory NN – gelové spojky

Gelová těsnící technologie umožňuje použití technologie PowerGel při teplotách v rozsahu od –40°C do +90°C s neomezenou skladovací dobou. PowerGel je zesítěný silikonový gel, který spojuje výhody pevných (tvarová paměť) a tekutých (smáčivost, možnost přizpůsobit se tvarům) těsnících materiálů. Má velmi vysokou tažnost a pružnost, vynikající životnost a izolační vlastnosti.

Kabelové soubory NN – zalévané spojky

Spojky jsou složeny z dělené nebo uzavíratelné průhledné polykarbonátové nebo polypropylenové skořepiny odolné vůči nárazu. Skořepiny mají na koncích těsnění z polymerové pěny. Po spojení kabelů lze obě poloviny skořepiny do sebe snadno a rychle zaklapnout. Plnícím otvorem v horní části je skořepina naplněna těsnící a izolační dvousložkovou zalévací hmotou Guroflex dodávanou v děleném hliníkovém sáčku.