Rose

Zapouzdření pro průmysl

Hliníkové skříně pro elektroniku

Vlastnosti hliníku jako materiálu a vysoce kvalitní materiálová slitina, ze které jsou naše skříně vyrobeny, zaručují produkt, který přesvědčí svou spolehlivostí a kvalitou zejména v nepříznivých podmínkách prostředí. Naše systémy hliníkových skříní lze použít v oblastech vystavených korozi bez jakékoli další povrchové úpravy. Vyznačují se vynikající odolností vůči agresivním kapalinám vyskytujícím se v průmyslu, včetně například vlhkosti, par, alkálií a olejů. Na požádání lze na naše produkty aplikovat speciální nátěr odolný vůči mořské vodě pro aplikace v prostředí se solí.

Skříně z nerezové oceli

Mezi typické aplikace patří: potravinářský průmysl, obalová technika, technologie železniční dopravy, procesní inženýrství, energetické systémy, sektory zahrnující drsné nebo agresivní prostředí a oblasti ohrožené EMC. Nerezové skříně ROSE jsou standardně vyráběny v materiálech 1.4301/304 a 1.4404/316L. Tyto třídy nerezové oceli poskytují extrémně dobrou ochranu v drsném a agresivním prostředí a také ideální snadné čištění.

Polyesterové skříně

Tyto skříně dodáváme jako prázdné skříně nebo na přání v sestavě se svorkami a kabelovými průchodkami. Naše plastové skříně jsou vhodné zejména pro venkovní použití, protože nekorodují a díky materiálu vyztuženému skelnými vlákny mají stejnou rozměrovou stabilitu jako kovové skříně a jsou velmi odolné vůči UV záření. Pro různé aplikace jsou k dispozici různé polyesterové materiály. Plastové skříně ROSE jsou díky svým požárně technickým vlastnostem a relativně nízké hmotnosti ideální pro železniční aplikace.

Polykarbonátové skříně

Naše polykarbonátové skříně jsou lehké plastové skříně a pokrývají širokou škálu aplikací díky mnoha možným kombinacím. Především pak v těchto odvětvích – Strojírenství, Elektroinstalační a instalační systémy budov, Technologie C&I, Systémy HVAC (topení, ventilace a klimatizace), Automobilový průmysl, Elektroinstalace a všechna odvětví, kde je často nutné přepojování.

ABS skříně

Standardní skříně z ABS jsou skutečnými všestrannými komponentami, které lze použít téměř ve všech průmyslových aplikacích. K dispozici je 25 různých velikostí skříní, z nichž všechny mají třídu ochrany IP 66 a odolnost proti nárazu 7 joulů. Plastová skříň je volitelně k dispozici ve verzi EMC s povrchovou úpravou.

Hliníkové Ex skříně

Řada Ex hliník zahrnuje standardní a přírubové skříně ve formě předem sestavených Ex svorkovnic se schválenými svorkovnicemi, kabelovými průchodkami a příslušenstvím pro jiskrově bezpečné (Ex ia) a zvýšené (EX e) aplikace v bezpečnostních zónách a Ex komponentu – certifikované prázdné kryty pro individuální vybavení. Hliníkové Ex skříně jsou díky své robustní konstrukci vhodné pro univerzální použití v agresivním prostředí a v různých klimatických pásmech.

Polyesterové Ex skříně

ROSE Ex Polyesterové skříně mají širokou škálu různých aplikací. Vyznačují se dobrou odolností vůči chemikáliím. Mohou být také použity ve velkém rozsahu provozních teplot. Dobré izolační vlastnosti krytu z Ex Polyesteru a konstrukce V0 v souladu s. s UL z něj dělají skutečné všestranné zařízení vhodné pro použití v náročných vnitřních i venkovních prostředích.

Ex skříně z nerezové oceli

Skříně ROSE Ex z nerezové oceli mají formu vysoce kvalitních systémů skříněk, které splňují normy ATEX a IEC. Jsou to kovové kryty odolné proti korozi, které mají dobrou odolnost vůči chemikáliím. Díky vysoké kvalitě materiálu je lze použít v širokém rozsahu provozních teplot. Tyto kryty lze použít ve vnitřních i venkovních aplikacích v chemickém průmyslu a to jak na pevnině, tak na moři.

Průmyslová panelová PC

Naše produktové portfolio nabízí nejen robustní a spolehlivé průmyslové panely PC, průmyslové počítače a průmyslové monitory, ale také ucelené koncepty řešení dokonale přizpůsobené vašim potřebám. Holistické koncepty řešení jsou založeny na konfigurovatelných standardních designech, které jsou dostupné v různých řadách Panel PC. Vlajkovou lodí našeho portfolia je modulární „S-Line“ v robustní hliníkové konstrukci. Se dvěma dalšími PCI sloty umožňuje S-Line rychlou instalaci dalších periferních zařízení.

Ovládací skříně

Stacionární operační systémy od firmy ROSE vám nabízejí rozsáhlé možnosti pro individuální a ergonomický design vašich pracovišť. Široké spektrum operačních systémů lze nalézt zejména v automatizační technice a všude tam, kde se vyskytují aplikace HMI. Abychom mohli reagovat na vaše přání a požadavky, nabízejí naše operační systémy široké možnosti zpracování. Na přední panel lze kromě displeje nainstalovat membránovou klávesnici a několik tlačítek.

Systémy nosných ramen

ROSE nabízí velký výběr závěsných systémů z hliníku, oceli a nerezové oceli, které lze individuálně přizpůsobit vašim požadavkům. Důraz je kladen především na připojené zatížení a požadovanou délku výložníku, ale také na konstrukci systému. Najdete zde 11 různých systémů na bázi hliníkových profilů, ocelových nebo nerezových trubek s nosností od 0 – 200 kg až do maximální délky výložníku 3 m. Profily / trubky nařežeme podle vašich individuálních požadavků. Systémy nosných ramen jsou doplněny o systémy výškového nastavení pro ergonomický design pracoviště až do maximálního zatížení 60 kg. Portfolio završuje mobilní a výškově nastavitelný stojanový systém Moterm.