Hummel

Kabelové vývodky a průchodky

Plastové a kovové kabelové vývodky

HUMMEL nabízí širokou škálu kabelových průchodek pro průmyslové aplikace. Plastové kabelové vývodky řady HSK-K splňují všechny požadavky pro náročná průmyslová prostředí. Mají všechny příslušné certifikáty a lze je proto používat po celém světě. KOVOVÉ Kabelové průchodky řady HSK-M jsou k dispozici v mosazi a nerezové oceli. Jsou určeny pro průmyslové použití a vyznačují se díky vysokému stupni těsnosti, odolnosti vůči nárazům a odlehčení tahu kabelů. Zákazníci mají na výběr mezi metrickými typy závitů, závity PG a NPT. V nabídce jsou také kabelové průchodky pro ploché kabely, vložky s více otvory a průchodky s flexibilním vývodem kabelu.

EMC kabelové vývodky

Kabelové průchodky EMC chrání elektrická zařízení před elektromagnetickým rušením. Společnost HUMMEL u tohoto sortimentu spoléhá na inovativní technologie a vysoce kvalitní materiály. Uživatelé se proto mohou spolehnout na trvalou ochranu, zejména pokud jde o bezpečné 360° EMC spojení.

Kabelové vývodky pro speciální aplikace

Náročné trhy se speciálními výzvami – to jsou ideální podmínky pro VariaPro. Tyto kabelové vývodky přesvědčí každého uživatele svými technickými vlastnostmi. Mimořádné jsou velké upínací rozsahy všech variant. Pro uživatele to znamená vysokou flexibilitu, snadné zadávání zakázek a zjednodušené nároky na skladování. Tyto vývodky vynikají také jednoduchou a uživatelsky přívětivou montáží. Dvě různé velikosti klíčů na všechny vývodky velice usnadňují jejich utahování. Optimalizovaná ergonomie zajišťuje lepší úchop montážního nástroje.

DIN kabelové vývodky

Tyto kabelové vývodky byly navrženy tak, aby splňovaly požadavky speciálních norem. To znamená, že mají odlišnou konstrukci a funkci ve srovnání s prémiovými kabelovými průchodkami řady HSK. DIN kabelové vývodky nabízejí velmi speciální upínací oblasti a vyznačují se velmi nízkou konstrukční výškou.

Příslušenství

Společnost HUMMEL nabízí širokou škálu příslušenství a komponent, které jsou dokonale přizpůsobeny kabelovým průchodkám a byly vyzkoušeny a testovány po mnoho let. Jedné se například o příslušenství z plastu, mosazi a nerezové oceli, zástrčky a pojistné matice, O-kroužky a těsnicí kroužky spojovacích závitů, různé vložky (Multi, Flaka), redukční a rozšiřovací díly.

Ex kabelové vývodky

HUMMEL nabízí široký sortiment kabelových průchodek pro oblasti s ochranou proti výbuchu. To zahrnuje kabelové průchodky pro zapalování typy ochrany Ex da Ex e. Pro oblasti, kde je předepsána „Zvýšená bezpečnost“ (Ex e), nabízí HUMMEL plastové a kovové kabelové vývodky, také s vícenásobnými nebo plochými kabelovými vložkami. Kabelové vývodky pro typ zapalování Ex d splňují požadavky na „Tlakotěsné zapouzdření“. Tím se zabrání přenosu výbuchu z vnitřku pouzdra do exteriéru.

Ex příslušenství

Kabelové průchodky pro oblasti s ochranou proti výbuchu vyžadují příslušenství speciálně navržené právě pro tyto oblasti. Společnost HUMMEL má širokou škálu příslušenství speciálně vyvinutého pro tento sektor. Toto příslušenství splňuje všechny požadavky pro Ex prostředí a jsou podloženy všemi potřebnými certifikacemi a schváleními.

Kabelové vývodky exios pro „nebezpečné oblasti“

Kabelové průchodky pro všechny typy závitů, používané v elektrických zařízeních a nebezpečných oblastech v aplikacích skupiny I, II a III. Kabelové vývodky s certifikací Ex d, Ex e a/nebo Ex ta byly navrženy pro všechna prostředí odolná proti výbuchu, vyžadují vysoké standardy, spolehlivost, odlehčení tahu a vodotěsnost, např. námořní, pobřežní, plyn dopravní stroje, rafinérie a chemický průmysl.

Systémy ochrany kabelů

Spolehlivá ochrana kabelů: Kabely a datové linky v průmyslu jsou vystaveny vysokému zatížení. Teplo a zima, tahové a tlakové zatížení a také otěr poškozují kabely a mohou vést k poruchám a ztrátám ve výrobě. Hadice na ochranu kabelů HUMMEL proti nim poskytují spolehlivou ochranu. Plastová řada z polyamidu a kovové ochranné hadice poskytují vhodné řešení pro každou aplikaci. Velký výběr armatur usnadňuje projektantům a projektantům najít správnou odpověď pro každý požadavek.