FINDER

Reléová technika

Průmyslová relé

Řada průmyslových relé Finder zahrnuje miniaturní průmyslová relé (řada 46), miniaturní a univerzální relé (řada 55 a řada 60), výkonová relé (řada 56, 62, 65 a 66), solární relé (řada 67), Bistabilní relé (RB) a moduly rychlého přenosu (řada RR).

Programovatelné relé

Jednoduchá a kompletní řada programovatelných logických relé je ideální pro vytváření jednoduchých aplikací v průmyslové automatizaci, OEM a automatizaci budov. Programovatelné jak tradičním jazykem (Ladder), tak inovativním jazykem s otevřeným zdrojovým kódem (IDE / ARDUINO).

Příslušenství pro rozvaděče

Příslušenství pro rozvaděče obsahuje široký rozsah možností pro každý druh rozvaděče, jako je montáž na DIN lištu nebo na panel elektrických zásuvek řady 7U nebo silové svorky/distribuční bloky řady 9D.

Vazební členy

Moduly rozhraní modulu Finder zahrnují moduly rozhraní relé (řada 38), MasterINTERFACE – moduly rozhraní relé (řada 39), moduly rozhraní relé (série 48, 4C a 58) a moduly potlačení a indikace stavu (řada 19).

Relé do patic / plošných spojů

Finder P.C.B. relé zahrnují subminiaturní relé DIL / PCB (série 30 a 32), tenká relé PCB EMR nebo SSR (řada 34), miniaturní relé PCB (řada 36, série 40 a 45), nízkoprofilová relé PCB (série 41 a 43) série).

Relé s nuceně vedenými kontakty

Relé nuceně vedených kontaktů z řady Finder zahrnují 50 Series – relé násilně vedených kontaktů a 7S Series – modul relé s násilně vedenými kontakty.

Měřící a kontrolní relé

Rozsah monitorovacích relé Finder zahrnuje řadu 70, 71, 72, které jsou určeny pro širokou škálu aplikací, mezi které patří: elektronické monitorování napětí (jedno / třífázové aplikace), detekce napětí nebo proudu, snímání teploty termistoru a kontrola hladiny kapalin.

Polovodičová relé (SSR)

Polovodičová relé (SSR) jsou polovodičová zařízení bez pohyblivých částí, která jsou ideální pro aplikace s vysokými spínacími objemy v krátkém časovém období, kde je prvořadá spolehlivost a dlouhá životnost.

Průmyslová termoregulace

Vyhledávací zařízení pro průmyslovou termoregulaci zahrnují 7T Series – Panel Thermo-Hygrostats and thermostats, 7F Series – Filter Fan, 7H Series – Panel Heatters.

LED svítidla pro rozvaděče

Série Finder 7L – LED panelová světla pro elektrické kryty – jsou dokonalým řešením pro stroje a elektrické panely všech typů. Zaručují nízkou spotřebu energie a široký osvětlený prostor.

Časová relé

Řada časovačů Finder zahrnuje řady 80, 81, 83, s více napěťovými modulárními časovači, sérii SMARTimer řady 84, sérii SMARTimer řady 85, miniaturní časovače plug-in, moduly řady 86 – časovače a plug-in časovače řady 88.

Napájecí zdroje

Vysoce výkonné spínané napájecí zdroje řady 78 jsou díky nastavitelnému výstupnímu napětí, přepětí a ochraně proti zkratům vhodné pro širokou škálu aplikací.

Elektroměry

Měřiče energie řady Finder jsou určeny pro monitorování, měření a přenos dat prostřednictvím pulzního výstupu, komunikačního rozhraní, M-Bus, Modbus nebo Ethernet.

Přepěťové ochrany (SPD)

Přepěťová ochrana Finder řady 7P (SPD) je navržena pro jedno / třífázové aplikace v průmyslových i obytných / komerčních systémech, jakož i pro ochranu fotovoltaických systémů a datových vedení.

Instalační stykače

Měřiče energie řady Finder řady 7E jsou určeny pro monitorování, měření a přenos dat prostřednictvím pulzního výstupu, komunikačního rozhraní, Mbus, modbus nebo ethernet.

Produkty pro použití na železnici

Řada Finder věnovaná výrobkům pro železniční aplikace zahrnuje miniaturní průmyslová relé (řada 46), miniaturní relé pro všeobecné účely (řada 55), relé pro monitorování linky (řada 70), reléové moduly s násilně vedenými kontakty (řada 7S), modulární časovače ( 80,81,83 Řada), Časové moduly (Řada 86) a Modular Light Dependent Relé (Řada 11).

Produkty ATEX

Produkty ATEX zahrnují řadu 58, 39, 66, 86 a jsou navrženy pro prostředí s nebezpečím výbuchu v souladu se směrnicí ATEX. Tyto výrobky lze použít na místech, jako jsou chemické a petrochemické závody, ve farmaceutickém průmyslu a tam, kde jsou chladicí a klimatizační systémy.